1500TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI GÜVENLİ ALIŞVERİŞ HIZLI KARGO GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 1500TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI GÜVENLİ ALIŞVERİŞ HIZLI KARGO GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 1500TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI GÜVENLİ ALIŞVERİŞ HIZLI KARGO GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 1500TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO KREDİ KARTINA TAKSİT İMKANI GÜVENLİ ALIŞVERİŞ HIZLI KARGO GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizin en üst kısmında bulunan hesabım butonuna tıklayarak, yeni üyelik seçeneğiyle karşınıza çıkan, kendinize dair bilgileri ekleyip, şifrenizi oluşturarak üye olabilirsiniz.
Sitemizin en üst kısmında bulunan hesabım butonuna tıklayarak, şifremi unuttum seçeneğine tıklayıp sitemize kayıt olduğunuz mail adresinizi yazmanız halinde liderayakkabi.com.tr’den sizlere iletilen maildeki şifre sıfırlama linki ile yeni şifre oluşturabilirsiniz.
Sitemizde uygulanan bazı kampanyalarımız üyelik üzerine sınırlanmaktadır, üyeliksiz alışverişlerinizde bu avantajlardan yararlanma durumunuz olmamaktadır. Ayrıca liderayakkabi.com.tr’de uygulanan tüm avantajlardan haberdar olmaları için üyelerimize mail ve sms yoluyla bilgilendirme yapmaktayız. Kampanya konuları haricinde sitemize üye olup hesap oluşturmanız halinde verdiğiniz siparişlerinizi rahatlıkla hesabım kısmından kontrol edebileceksiniz. Sipariş takibi kargo takibi gibi hizmetlerden daha kolay yararlanmanız ve iptal, iade ve değişim gibi işlemlerinizi rahatlıkla yapabilmeniz için üye olmanızı tavsiye ediyoruz.
Elbette üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ancak üye avantajlarından yararlanamazsınız.
- İadesini yapmak istediğiniz ürünleri kullanılmamış, zarar görmemiş, etiketi koparılmamış, yıkanmamış şekilde kargoya teslim etmeniz gerekmektedir.

İade ve Değişim işlemlerinde kargo işlemleri ücretlidir.
İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE İADE VE DEĞİŞİM MEVCUT DEĞİLDİR-  İade ücreti 120 ₺’dir (Kargo ücreti ve masraflar)

 
-   Faturası veya sipariş formu olmayan gönderilerinizde Sipariş bilgilerine ulaşılamadığı için iade kabul edilmeyip geri gönderim yapılacaktır.( Sipariş formu ürünleriniz ile birlikte size gönderim yapılmakta, Faturanız ise Mail adresinize iletilmektedir.)

-  Kargo Gönderimi Sağlanırken Sipariş Numaranızı ve Telefon Numaranızı Yazılı Şekilde Kargonun İçine Konulması Gerekmektedir. Aksi Taktirde İadeniz İşleme Alınmayacaktır !

-  İadelerde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlanmaktadır.
-  İade Kodu : 0532 133 11 60 WhatsApp üzerinden isteyebilirsiniz
-  İade işlemlerinde kargo görevlisine anlaşma numarasını mutlaka belirtmeniz gerekmektedir.
-  Ücret ödemeden “Karşı Ödemeli” olarak göndermeniz gerekmektedir. 

-  İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra kalite kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilip, onaylandıktan sonra iadeniz 14 gün içinde yapılacaktır.
-Ödemenizi kredi kartıyla online gerçekleştirdiyseniz para iadeniz ödeme yaptığınız kartınıza 14 iş günü içerisinde iade edilir.
- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz IBAN numarasına 14 iş günü içerisinde iade edilir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...